hakkimizda.jpg

Hakkımızda

Teksoğutan, 1980 yılında endüstriyel tip buzdolapları imal ederek ve bakım servis ağları olarak üretim faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen zamanlar da soğutma ve ısıtma sistemleri malzemeleri satışında ağırlık verilip ve soğutma endüstrisinin liderleri arasında ki yerini güçlendirmiştir.

Teksoğutan, soğutma sektörüne en önemli katma değerinin yalnızca mümessili bulunduğu bir çok dünya markasının tedarikçisinin olmasının değil, aynı zamanda kendisini bu sektörün ayrılmaz bir parçası olarak görmesi ve işimizi aşkla yapmamızda buluyoruz.

Teksoğutan, 2.000 m2'nin üzerinde alana sahip tedariklerine uzman kadrosuyla sağlamaktadır.1980 yılında kuruluşundan bu yana, kaliteli ürünlerin tedarik ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana iş ortamıyla uzun vadeli ilişkiler kurmayı temel ilke olarak kabul ederek sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmuştur ve kendini sektörde ilerletmek için hayati önlemler almıştır.

Teksoğutan'ın büyümesinin temeli, yenilikçi gücüne bağlıdır ve ana hedefi beklentileri aşarak müşteri memnuniyetini artırmaktır. Teksoğutan, müşterilerinin karşılaştığı zorlukları, destek altyapısı kapsamında en doğru çözümü bulana kadar tutku ve sebatla değerlendirir.

Teksoğutan, gelecekte de müşterilerine, çalışanlarına, sanayiye, topluma ve çevreye katma değer sağlamaya devam edecek, uzun vadeli planlamalar ve gerekli yatırımları gerçekleştirerek güven sembolü olmaya devam edecektir. Teksoğutan'ı sektör için güçlü ve güvenilir bir ortak yapan şey budur.

Teksoğutan, sürdürülebilir bir soğutma endüstrisi için yenilikçi ürünleri ile stratejik hedef temelleri ışığında yenilikler sunmak adına kaliteyi dünya çapında geliştirmektedir. Avrupa standartlarında nitelikli ürünler ve imalat konsepti ile uzun vadeli stratejik hedefleri tanımlarken, küresel alanda güçlü bir profil ortaya koyarken, sadece Türkiye'de değil küresel pazarda da liderliği hedefleyen oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.